‘Bizi Zorla Tutuyorlar’: Bambaşka Biri Dizisinde Adnan Oktar Suç Örgütü’ne Yapılan Gönderme Gündem Oldu!

Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrolünde yer aldığı Bambaşka Biri dizisi, ekranlara damgasını vurdu. Özellikle Hande Erçel’in oyunculuğu sebebiyle birçok kez eleştirilere neden olan dizide bu sefer, son zamanların en gündem konusu Adnan Oktar Suç Örgütü hakkında yapılan göndermeler sosyal medyayı adeta salladı!

Hande Erçel ve Burak Deniz’i yıllar sonra bir araya getiren Bambaşka Biri dizisi ekranlara damgasını vurmaya devam ediyor.

İlk bölümden itibaren eleştirilen Hande Erçel’in oyunculuğu gündemden bir an olsun düşmezken Burak Deniz’in rol arkadaşı Nilperi Şahinkaya’yı darp ettiği iddiaları da diziyle ilgili genel düşünceleri baya bi’ geriye çekmişti.

Yine de her hafta reyting birincisi olmayı başaran dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde tüylerimizi diken diken edecek bir konu işlenecek!

Geçtiğimiz haftalarda 140journos’un hazırladığı ‘kedicik’ belgeseli sonrası yaşanan iğrençliklerin tek tek ortaya çıkarıldığı Adnan Oktar Suç Örgütü, son zamanların en gündem konularından birisi.

Örgüte görev tanımı ‘Kız getirme ekibi’ olan bir grup erkeğin, kızları AVM’lerde bularak nasıl kandırdığını, onlarla zorla birlikte olup görüntüye aldıklarını ve bu görüntülerle şantaj yapıp kendilerine bağımlı hale getirdiklerini bu belgeselde izlemiştik.

İşte Bambaşka Biri dizisinin bu haftaki konusu da Adnan Oktar’ın suç örgütüne bağlı kız getirme ekibi!

Pazartesi günü yayınlanacak 8. bölüm fragmanında bir genç kızın nasıl bu suç örgütünün ağına düştüğünü, yaşadığı zorlukları ve kurtulma umudunu izleyeceğiz.

Ağlayarak Leyla ve Kenan’a sığınan genç kızın anlattıkları ise tıpkı belgeselde duyduklarımız gibi tüylerimizi diken diken edecek!

Kenan’ın da gözyaşları içinde dinlediği hikaye sonrası yaşanılacaklar ise şimdiden merak konusu!

Çünkü gözlerinde saf öfkeyi gördüğümüz bu karakter bir seri katil! Bakalım bu konuyu hukukla mı yoksa bildiği yolla mı halletmeye çalışacak…

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz ?

Yayınlanan fragmana sosyal medya kullanıcılarından gelen tepkiler ise bu şekilde oldu.

Peki siz fragman hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir