Dursun Özbek’ten TFF’ye: Ali Koç neden sürekli sizi ziyaret ediyor?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve beraberindeki heyet önceki gün TFF’ye giderek Başkan Mehmet Büyükekşi ile bir görüşme gerçekleştirmişti. 2.5 saat süren toplantı Galatasaray camiasında tepkiyle karşılanınca, Başkan Dursun Özbek de soluğu Riva’da aldı.

‘NEDENİNİ ÖĞRENMEYE GELDİM’

TFF Başkanı Büyükekşi ile görüşen Özbek, “Ali Koç neden sürekli sizi ziyaret ediyor. Geçtiğimiz günlerde Levent’te de bir araya geldiniz. Bunun nedenini öğrenmeye geldim. Buraya KBV Başkanı olarak mı yoksa Fenerbahçe Başkanı olarak mı geldi? Bu da önemli” dedi.

‘KİMSEYE AYRIMCILIK YAPMAM’

Hiçbir kulübün TFF’ye baskı yapmaması gerektiğini belirten Galatasaray Başkanı, derbinin hakemi Ali Şansalan konusundaki endişelerini de dile getirdi, TFF ve kurulları tarafsız olmalı çıkışında bulundu. Büyükekşi’nin de Özbek’e “TFF Başkanı olarak herkesi dinlerim ama kimseye ayrımcılık yapmamız söz konusu olamaz” yanıtını verdiği öğrenildi.

FENERBAHÇE’DEN JET YALANLAMA

Fenerbahçe, Ali Şansalan’ın kendileri tarafından derbiye istendiği şeklinde haberleri şu ifadelerle yalanladı: Hakemlere dair tek gündemimiz Adana Demir, Alanya, Karagümrük, Başakşehir ve son olarak İstanbul maçlarında takımımızın hakemler ve VAR eliyle yarıştan kopartılmaya çalışılması, bu konuda kimlerin etkisinin ve yönlendirmesinin olduğu, bu
konunun sorumlularının vereceği hesaptır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir