İstanbul Yüzyılın Mitingi için hazırlanıyor: Alana girişler başladı

Türkiye Yüzyılı’nın mitingi olarak adlandırılan ‘AK Parti Büyük İstanbul Mitingi’ için arama motorları soru yağmuruna tutuldu. İstanbul mitingi bugün nerede, saat kaçta? AK Parti Büyük İstanbul Mitingi’ne nasıl giderim? Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’ne nasıl giderim?

AK Parti Büyük İstanbul Mitingi için Atatürk Millet Bahçesi’ne girişler başladı.

Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde gerçekleşecek olan miting için alana girişler başladı. Vatandaşların 15 ayrı noktadan giriş yapılabileceği miting alanında, 12 bin 600 personelin görev alması beklenirken, 15 ayrı noktada otopark alanı yer alacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinge saat 16.00 itibarıyla katılması bekleniyor.

ATATÜRK HAVALİMANI MİLLET BAHÇESİ’NE NASIL GİDERİM?

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Büyük İstanbul Mitingi’ne erişim için ulaşım rehberi yayınladı. İstanbul’un dört bir yanından 10 bin otobüs hareket edecek. Marmaray’a entegre ücretsiz ring seferleri yapılacak. Atatürk Havalimanı metrosu ile de doğrudan erişim sağlanabilecek.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, ‘Yüzyılın Mitingi’ hedefiyle gerçekleştireceği Büyük İstanbul Mitingi için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Milyonlara ev sahipliği yapacak miting alanında hummalı çalışma sürerken vatandaşların alana rahatlıkla erişebilmesi için ulaşım rehberi yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir