Sefo: Oynayacak olsam burada oynarım!

Ünlüler dünyasının yıldızı parlayan isimlerinden Sefo, önceki gece Gayrettepe’de bir mekanda sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan rapçi, “Doğum günüm bu gece, 25 yaşına girdim” dedi.

11 ilimizde büyük yıkıma yol açan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından afet bölgesindeki çocuklara moral vermek amacıyla Hatay’a giden Sefo, sosyal medyada hakkında yapılan bazı yorumlara cevap verdi.

“KAMERALARA OYNAMAM!”

Oradaki durum çok zor. İnsanlara destek olmaya gittik. Tekrar gitmek istiyorum, planlarım arasında var. Kötü şeyler de yazılmış sanırım. Fazla bakmıyorum kötü yorumlara. Oynayacağımız kamera yoktu orada, biz vardık. Oynayacak olsam burada oynarım, orada kameralara oynamam.

KONSER GELİRİ DEPREM BÖLGESİNE

Ünlü rapçi, “Bir yandan ne kadar acı da çeksek yaşam mücadelesi vermek zorundayız. Hayat devam etmek zorunda. Çok fazla iş gücü var burada da. Bugün sahne gelirimiz de deprem bölgelerine bağışlanacak” şeklinde konuştu.

SEVGİLİSİNİ LOCADAN İZLEDİ

Geçtiğimiz haftalarda adı Melisa Döngel (23) ile aşk dedikodularına karışan Sefo, özel hayatıyla ilgili sorular üzerine, “Aşk ile alakalı da pek bir şey düşünmüyorum şu an” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Melisa Döngel’in, sevgilisi Sefo’yu sahnenin tam karşısındaki locadan dinlemesi dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir