MAGIC Coin ve  Bu 7’si İçin Listeleme Haberi Geldi! Borsalar Açıkladı

Güney Kore’nin lider kripto para borsası Bithumb, RAD ve MAGIC coin adlı iki yeni altcoin’i listelediğini duyurdu. Bu hamle, Bitcoin ve Ethereum’un altcoin hacimlerini geride bıraktığı bir dönemde gerçekleşti. Diğer yandan, birkaç kripto para borsası daha altcoin listeleme haberleri yayınladı. İşte detaylar…

Bithumb, RAD ve MAGIC coin için listeleme duyurdu

15 Ocak tarihinde resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Bithumb, Radworks (RAD) ve Magic (MAGIC) için liste oluşturduğunu açıkladı. Borsa, RAD ve MAGIC’in yatırma işlemlerinin sırasıyla Ethereum ve Arbitrum One ağları üzerinden yapılacağını belirtti. Transferlerin sadece bu ağlar üzerinden gerçekleştirilmesi gerektiğine dair bir uyarıda bulundu. RAD ve MAGIC, Güney Kore Wonu (KRW) paritesinde işlem görecek ve yatırımcılar, RAD/KRW ve MAGIC/KRW işlem çiftlerinde alım-satım yapabilecekler. CoinGecko verilerine göre, Bithumb’un bu listeleme duyurusu sonrasında RAD yüzde 25 artarak 2 doların üzerine çıktı. Diğer yandan, MAGIC coin ise %10 arttı.

Diğer borsa listelemeleri dikkat çekti

Bununla birlikte, sadece Bithumb değil, birçok borsa da bugün yeni altcoin listelemeleri gerçekleştirdi:

  • BitMart, Virtual Versions’ı (VV/USDT) TSİ 12:00’de listeliyor.
  • MEXC, All in GPT’yi (AIGPT/USDT) TSİ 12:00’de listeliyor.
  • MEXC, Fud the Pug’ı (FUD/USDT) TSİ 17:00’de listeliyor.
  • MEXC, Koinon’u (KOIN/USDT) TSİ 13:00’te listeliyor.
  • MEXC, Greelance’i (GRL/USDT) TSİ 18:00’de listeliyor.
  • BitMart, Nelore Coin’i (NLC/USDT) TSİ 13:00’te listeliyor.

Listeleme duyurularının önemi nedir?

Bithumb’un Radworks (RAD) ve Magic’i (MAGIC coin) listelemesi, borsa listelemelerinin bir varlığın gidişatını şekillendirmede önemli bir rol oynadığı dinamik kripto para piyasasında önemli bir hamleye işaret ediyor. Borsa listelemeleri, kripto varlıkların daha geniş bir hedef kitleye ulaşması için bir geçit görevi görerek, onlara çok çeşitli trader ve yatırımcıların ulaşmasını sağlar. RAD ve MAGIC için, Bithumb’a dahil olmak yalnızca güvenilirliklerini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda onlara canlı Güney Kore kripto topluluğundan yararlanma şansı da sunuyor.

Ayrıca çeşitli borsalardaki altcoin listelemelerinin daha geniş bağlamı, kripto alanının rekabetçi doğasının altını çiziyor. BitMart ve MEXC gibi borsalar, gelecek vaat eden projelerin keşfedilmesini ve benimsenmesini kolaylaştırmada hayati bir rol oynamaya devam ediyor. Bu platformlar, ortaya çıkan tokenlerin görünürlük kazanması için bir platform sağlayarak yeniliği teşvik etmede kilit oyuncular olarak hareket ediyor. Ayrıca, yatırımcılar için borsa listelemeleri genellikle bir kripto para biriminin potansiyeli dikkate alındığında önemli bir faktör olarak görülüyor. Saygın borsalarda listelenmek yalnızca tokenin likiditesini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda genellikle güvenli ve düzenlenmiş bir ticaret ortamının güvencesini arayan yatırımcılara güven aşılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir